TARİHÇE


HİTMODA TEKSTİL 1996 yılından itibaren hazır giyim sektöründe hızlı ve kontrollü bir büyüme ile faaliyet göstermektedir.


ÜRETİM

HİTMODA uluslararası marka ve gruplara örme üst giyim,örme ,dokuma mix, kumaş grupları olarak her sezon zengin ürün çeşidini, yıllık 8 ana koleksiyon ve buna ilave olarak her gün yeni modeller hazırlayarak; rahatlığı, şıklığı ve kaliteyi aynı anda arayan müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.


HİTMODA Yıllık 1.000.000-AD kapasiteye sahip olup üretiminin %70 kısmını Avrupa ülkelerine ihraç etmektedir. Üretimin %30’luk bölümünü sadece kendi markaları olan Solty / Occtan / Setan mamullerini satan toptan satış mağazasında yerli ve yabancı alıcılara satış yapmaktadır.

FELSEFE

HİTMODA sürekliliğin en önemli unsurunun değişim olduğuna inanmaktadır.İnsan kaynağı,gerçek sermaye olarak görülürken takım çalışmasıda en önemli başarı olarak görülmektedir.Moda’ya dinamik bir biçimde uyum sağlamakta,hizmetlerinde müşteriyi merkez olarak belirleyerek mamullerinin kaliteli,şık,rahat ve uzun süreli giyilebilmesi için stratejisini bu paralelde oluşturmaktadır.

HEDEFLER

HİTMODA uluslararası bir marka olarak hazır giyim sektöründe en iyi yerlere gelebilmek için; kalite,maliyet,arge ve Moda’ya önem vermektedir.

Giyimde Kalite ve Moda Kurumun veya Kişilerin Değil Tüm Dünyanın Tercihi Olmalıdır.